Motorola Moto Z Play

alaTest zebrał i przeanalizował 51 opinii użytkowników z magazynów i stron. Oceniającym podoba się zestaw złącz i ekran. Wydajność jest również bardzo dobra. Ludzie mają wątpliwości co do wyglądu.

baterii, ceny, wydajności, ekranu, zestawu złącz

kamery, przenośności, wyglądu

Eksperci oceniają ten produkt na 83/100 a użytkownicy na 70/100. Przeanalizowaliśmy te oceny, wiek produktu i inne czynniki. W porównaniu do innych produktów z kategorii Telefony komórkowe, Motorola Moto Z Play uzyskał ogólny alaScore™ 95/100 = jakość Celująca.

Zobacz wszystkie Motorola Telefony komórkowe

Analiza opinii

(Na podstawie 51 opinii)

Opinie ekspertów  

Opinie użytkowników  

Wyświetlanie 1 opinii

Opinie ekspertów Opinie użytkowników

Zastrzeżone:

Poniżej znajduje się lista opinii na temat tego produktu lub produktów podobnych. Jeżeli uważasz, że ta grupa jest nie tak, kliknij tutaj, aby flagi.
Czytaj więcej na naszej stronie FAQ.
Wyświetlane 1 - 1 z 1 Pokaż opinie: po polsku | z innych krajów (50)

Opinie eksperta: Wojciech Piechocki (gsmonline.pl)

Wyczesana dokładka 3 GB w Virgin Mobile

 

Lenovo to koncern, który już od kilku lat wierzy w „mobile” i systematycznie buduje swoje portfolio produktów mobilnych. Tak jak w przypadku innych chińskich firm problem na globalnym rynku jest marka. Lenovo nie jest znane jako producent smartfonów....

Jeśli chodzi o innowacyjność to Lenovo Moto Z Play w tym roku nie ma sobie równych. Oprócz obsługi niesamowitych Moto Mods to jednak także udany smartfon z genialną baterią, fajnym wyglądem, dużym ekranem i szybkim Androidem. Moto Z Play można...

01-2017