Sony Xperia XZ2

alaTest zebrał i przeanalizował 23 opinii użytkowników z magazynów i stron. Oceniającym podoba się kamera i wydajność. Ekran jest również bardzo dobra ale niektórzy mają wątpliwości co do zestawu złącz.

przenośności, wyglądu, ekranu, wydajności, kamery

niezawodności, zestawu złącz

Oceniający oceniają ten produkt na 84/100. Przeanalizowaliśmy te oceny, wiek produktu i inne czynniki. W porównaniu do innych produktów z kategorii Telefony komórkowe, Sony Xperia XZ2 uzyskał ogólny alaScore™ 93/100 = jakość Celująca.

Analiza opinii

(Na podstawie 23 opinii)

Opinie ekspertów  

Ranking opinii

  (brak opinii)
 
  (100% opinii)
Pokaż wszystkie opinie z oceną 4
  (brak opinii)
 
  (brak opinii)
 
  (brak opinii)
 

Wyświetlanie 1 opinii

Opinie ekspertów Opinie użytkowników

Zastrzeżone:

Poniżej znajduje się lista opinii na temat tego produktu lub produktów podobnych. Jeżeli uważasz, że ta grupa jest nie tak, kliknij tutaj, aby flagi.
Czytaj więcej na naszej stronie FAQ.
Wyświetlane 1 - 1 z 1 Pokaż opinie: po polsku | z innych krajów (20)

Opinie eksperta : Jan Rybczyński (gsmonline.pl)

Sony Xperia XZ2 – nasze pierwsze wrażenia

 

Dziś rano podczas specjalnej konferencji na kongresie MWC w Barcelonie Sony zaprezentowało swój nowy flagowy model smartfona Xperia XZ2. Pokazano także jego mniejszą wersję XZ2 Compact. My mieliśmy już okazję sprawdzić nowe smartfony Sony kilka dni...

Sony Xperia XZ2 z nowości wprowadza przede wszystkim nowy design, wąskie ramki, ekran w nowych proporcjach 18:9, najmocniejszą dostępną specyfikację oraz Super Slow Motion w jakości Full HD i nagrywanie wideo 4K z HDR.

02-2018