Samsung Galaxy S8+ / Samsung Galaxy S8 Plus

alaTest zebrał i przeanalizował 24 opinii użytkowników z magazynów i stron. Ludziom podoba się kamera i wydajność. Rozmiar jest również bardzo dobra. Ludzie mają wątpliwości co do przenośności.

wyglądu, ekranu, rozmiaru, wydajności, kamery

przenośności

Eksperci oceniają ten produkt na 90/100 a użytkownicy na 90/100. Przeanalizowaliśmy te oceny, wiek produktu i inne czynniki. W porównaniu do innych produktów z kategorii Telefony komórkowe, Samsung Galaxy S8+ / Samsung Galaxy S8 Plus uzyskał ogólny alaScore™ 95/100 = jakość Celująca.

Zobacz wszystkie Samsung Telefony komórkowe

Analiza opinii

(Na podstawie 24 opinii)

Opinie ekspertów  

Opinie użytkowników  

Wyświetlanie 1 opinii

Opinie ekspertów Opinie użytkowników

Zastrzeżone:

Poniżej znajduje się lista opinii na temat tego produktu lub produktów podobnych. Jeżeli uważasz, że ta grupa jest nie tak, kliknij tutaj, aby flagi.
Czytaj więcej na naszej stronie FAQ.
Wyświetlane 1 - 1 z 1 Pokaż opinie: po polsku | z innych krajów (23)

Opinie eksperta: Wojciech Piechocki (gsmonline.pl)

Wyczesana dokładka 3 GB w Virgin Mobile

 

w wersji „+”, czyli tej droższej, z większym ekranem. Ttestowaliśmy to urządzenie ponad 2 tygodnie. Oto nasza opinia o tym smartfonie

Samsung Galaxy S8 oraz S8+ będą bez wątpienia najmocniejszymi graczami na tegorocznym rynku smartfonów z Androidem. Głównymi konkurentami koreańskich flagowców będą Huawei P10 - dużo tańszy i również wsparty dużymi budżetami marketingowymi i LG G6 – z...

04-2017