Samsung Galaxy S9+ / S9 Plus

alaTest zebrał i przeanalizował 2484 opinii użytkowników z magazynów i stron. Oceniającym podoba się rozmiar i ekran. Funkcjonalność jest również bardzo dobra ale niektórzy mają wątpliwości co do odbioru.

kamery, wydajności, funkcjonalności, ekranu, rozmiaru

odbioru

Eksperci oceniają ten produkt na 87/100 a użytkownicy na 93/100. Przeanalizowaliśmy te oceny, wiek produktu i inne czynniki. W porównaniu do innych produktów z kategorii Telefony komórkowe, Samsung Galaxy S9+ / S9 Plus uzyskał ogólny alaScore™ 99/100 = jakość Celująca.

Zobacz wszystkie Samsung Telefony komórkowe

Analiza opinii

(Na podstawie 2484 opinii)

Opinie ekspertów  

Opinie użytkowników  

Wyświetlanie 1 opinii

Opinie ekspertów Opinie użytkowników

Zastrzeżone:

Poniżej znajduje się lista opinii na temat tego produktu lub produktów podobnych. Jeżeli uważasz, że ta grupa jest nie tak, kliknij tutaj, aby flagi.
Czytaj więcej na naszej stronie FAQ.
Wyświetlane 1 - 1 z 1 Pokaż opinie: po polsku | z innych krajów (2484)

Opinie eksperta : Jan Rybczyński (gsmonline.pl)

Samsung Galaxy S9+ - nasze pierwsze wrażenia

 

Zeszłoroczne smartfony Galaxy S8 i S8+ były bardzo udane, zarówno pod kątem zupełnie nowego designu, specyfikacji, jak i dostępnych akcesoriów. Teraz w Barcelonie prezentowana jest kolejna edycja flagowców Samsunga – modele S9 i S9+. My już kilka dni...

Zeszłoroczny model Galaxy S8 wciąż jest jednym z najciekawszych smartfonów na rynku. Galaxy S9 i S9+ wprowadzają nowe funkcje i usprawniają te które były już wcześniej. Głośniki stereo zamiast mono, więcej funkcji odblokowania twarzy, lepsze położenie...

02-2018