OnePlus 3

alaTest zebrał i przeanalizował 230 opinii użytkowników z magazynów i stron. Oceniającym podoba się jakość wykonania i kamera. Wygląd jest również bardzo dobra. Oceniający mają wątpliwości co do zestawu złącz.

wydajności, ceny, wyglądu, kamery, jakość obudowy

ekranu, dzwięku, zestawu złącz

Eksperci oceniają ten produkt na 89/100 a użytkownicy na 78/100. Przeanalizowaliśmy te oceny, wiek produktu i inne czynniki. W porównaniu do innych produktów z kategorii Telefony komórkowe, OnePlus 3 uzyskał ogólny alaScore™ 97/100 = jakość Celująca.

Analiza opinii

(Na podstawie 230 opinii)

Opinie ekspertów  

Opinie użytkowników  

Wyświetlanie 2 opinii

Opinie ekspertów Opinie użytkowników

Zastrzeżone:

Poniżej znajduje się lista opinii na temat tego produktu lub produktów podobnych. Jeżeli uważasz, że ta grupa jest nie tak, kliknij tutaj, aby flagi.
Czytaj więcej na naszej stronie FAQ.
Wyświetlane 1 - 2 z 2 Pokaż opinie: po polsku | z innych krajów (232)

Opinie eksperta: Grupa Wirtualna Polska (tech.wp.pl)

Szybki test OnePlus 3 - smartfon premium za połowę ceny

 

Firma OnePlus zastawiła pułapkę na dużych chłopców: telefon o sprawności flagowca w cenie średniaka. Czy "trójka" jest jeszcze bardziej magiczna, niż nam się wydaje?

09-2016

Opinie eksperta: (pclab.pl)

OnePlus 3 – test godnego następcy OnePlus One

 

OnePlus One był sporym zaskoczeniem. Chińska firma krzak zapowiada, że potrafi stworzyć godnego rywala flagowców znanych marek i sprzedawać go o połowę taniej, a potem... dotrzymuje słowa. Nie był to smartfon idealny – a sposób dystrybucji oparty na...