Motorola Moto G4

alaTest zebrał i przeanalizował 3691 opinii użytkowników z magazynów i stron. Ludziom podoba się rozmiar i wydajność. Ekran jest również bardzo dobra.

funkcjonalności, ceny, ekranu, wydajności, rozmiaru

Eksperci oceniają ten produkt na 83/100 a użytkownicy na 90/100. Przeanalizowaliśmy te oceny, wiek produktu i inne czynniki. W porównaniu do innych produktów z kategorii Telefony komórkowe, Motorola Moto G4 uzyskał ogólny alaScore™ 93/100 = jakość Celująca.

Zobacz wszystkie Motorola Telefony komórkowe

Analiza opinii

(Na podstawie 3691 opinii)

Opinie ekspertów  

Opinie użytkowników  

Wyświetlanie 1 opinii

Opinie ekspertów Opinie użytkowników

Zastrzeżone:

Poniżej znajduje się lista opinii na temat tego produktu lub produktów podobnych. Jeżeli uważasz, że ta grupa jest nie tak, kliknij tutaj, aby flagi.
Czytaj więcej na naszej stronie FAQ.
Wyświetlane 1 - 1 z 1 Pokaż opinie: po polsku | z innych krajów (3689)

Opinie eksperta : Jan Rybczyński (gsmonline.pl)

Lenovo Moto G4

 

Moto G to nie jest pierwszy lepszy telefon ze średniej półki. To pierwszy smartfon z Androidem, który udowodnił, że niedrogie urządzenie z systemem Google może dobrze działać. Wcześniej praktycznie każdy tani smartfon sprawiał problemy, działając...

Lenovo Moto G4 nie jest już tak wyjątkową propozycją, jak jej pierwowzór, który w czasie swojej premiery praktycznie nie miał żadnej konkurencji. Inni producenci też nauczyli się robić dobre i niedrogie smartfony, a więc wybór jest większy i...

10-2016