LG G6 / LG G6 Dual H870DS

alaTest zebrał i przeanalizował 46 opinii użytkowników z magazynów i stron. Ludziom podoba się jakość wykonania i kamera. Wydajność jest również bardzo dobra ale niektórzy mają wątpliwości co do rozmiaru.

ekranu, wyglądu, wydajności, kamery, jakość obudowy

rozmiaru

Eksperci oceniają ten produkt na 85/100 a użytkownicy na 81/100. Przeanalizowaliśmy te oceny, wiek produktu i inne czynniki. W porównaniu do innych produktów z kategorii Telefony komórkowe, LG G6 / LG G6 Dual H870DS uzyskał ogólny alaScore™ 96/100 = jakość Celująca.

Zobacz wszystkie LG Telefony komórkowe

Analiza opinii

(Na podstawie 46 opinii)

Opinie ekspertów  

Opinie użytkowników  

Wyświetlanie 1 opinii

Opinie ekspertów Opinie użytkowników

Zastrzeżone:

Poniżej znajduje się lista opinii na temat tego produktu lub produktów podobnych. Jeżeli uważasz, że ta grupa jest nie tak, kliknij tutaj, aby flagi.
Czytaj więcej na naszej stronie FAQ.
Wyświetlane 1 - 1 z 1 Pokaż opinie: po polsku | z innych krajów (45)

Opinie eksperta: Jan Rybczyński (gsmonline.pl)

LG G6

 

to nadzieja na odzyskanie przez LG udziałów w rynku smartfonów premium. Po klęsce sprzedażowej modelu G5 koreański koncern wycofał się z modułów i tym razem eksperymentuje tylko z nowymi proporcjami ekranu. G6 ma być realną alternatywą dla Samsunga...

Jakość wykonania G6 stoi na bardzo wysokim poziomie, znacznie wyżej niż jego poprzedników. Bardzo cieszy na przykład wodoszczelność. Nakładka systemowa jest przyjazna dla użytkownika. Ekran robi fenomenalne wrażenie. Bateria zapewnia komfort. Aparat...

04-2017