Huawei P10 Lite

alaTest zebrał i przeanalizował 25 opinii użytkowników z magazynów i stron. Ludziom podoba się kamera i wygląd. Ekran jest również bardzo dobra ale niektórzy mają wątpliwości co do jakości budowy.

ceny, przenośności, ekranu, wyglądu, kamery

jakość obudowy

Eksperci oceniają ten produkt na 77/100 a użytkownicy na 89/100. Przeanalizowaliśmy te oceny, wiek produktu i inne czynniki. W porównaniu do innych produktów z kategorii Telefony komórkowe, Huawei P10 Lite uzyskał ogólny alaScore™ 94/100 = jakość Celująca.

Zobacz wszystkie Huawei Telefony komórkowe

Analiza opinii

(Na podstawie 25 opinii)

Opinie ekspertów  

Opinie użytkowników  

Wyświetlanie 1 opinii

Opinie ekspertów Opinie użytkowników

Zastrzeżone:

Poniżej znajduje się lista opinii na temat tego produktu lub produktów podobnych. Jeżeli uważasz, że ta grupa jest nie tak, kliknij tutaj, aby flagi.
Czytaj więcej na naszej stronie FAQ.
Wyświetlane 1 - 1 z 1 Pokaż opinie: po polsku | z innych krajów (24)

Opinie eksperta: Jan Rybczyński (gsmonline.pl)

Wyczesana dokładka 3 GB w Virgin Mobile

 

P10 Lite ma LTE kategorii 6 (P9 lite 2017 wersję 4), ma też trochę szybszy procesor, dwa razy więcej wbudowanej pamięci na pliki i nowszy standard WiFi ac. Czy zatem warto dopłacić dwieście złotych więcej za P10 Lite? Przekonajmy się

Huawei P10 Lite kontynuuje dobrą passę rozsądnie wycenionych i atrakcyjnych smartfonów tego producenta. Jakość wykonania, wyświetlacz, wydajność i aparat nie rozczarowują – powinny zaspokoić potrzeby większości użytkowników szukających solidnego...

05-2017