HTC U Ultra / HTC Ocean Note

alaTest zebrał i przeanalizował 52 opinii użytkowników z magazynów i stron. Ludziom podoba się jakość wykonania i rozmiar. Wygląd jest również bardzo dobra ale niektórzy mają wątpliwości co do zestawu złącz.

wydajności, ekranu, wyglądu, rozmiaru, jakość obudowy

ceny, baterii, zestawu złącz

Eksperci oceniają ten produkt na 74/100 a użytkownicy na 74/100. Przeanalizowaliśmy te oceny, wiek produktu i inne czynniki. W porównaniu do innych produktów z kategorii Telefony komórkowe, HTC U Ultra / HTC Ocean Note uzyskał ogólny alaScore™ 94/100 = jakość Celująca.

Zobacz wszystkie HTC Telefony komórkowe

Analiza opinii

(Na podstawie 52 opinii)

Opinie ekspertów  

Opinie użytkowników  

Wyświetlanie 1 opinii

Opinie ekspertów Opinie użytkowników

Zastrzeżone:

Poniżej znajduje się lista opinii na temat tego produktu lub produktów podobnych. Jeżeli uważasz, że ta grupa jest nie tak, kliknij tutaj, aby flagi.
Czytaj więcej na naszej stronie FAQ.
Wyświetlane 1 - 1 z 1 Pokaż opinie: po polsku | z innych krajów (51)

Opinie eksperta: Jan Rybczyński (gsmonline.pl)

HTC U Ultra

 

zdecydowanie kontynuuje ten trend. Ultra kosztuje tyle co najdroższe smartfony na rynku. Czy U Ultra jest na tyle dobrym telefonem, aby konkurować z najlepszymi? Pod pewnymi względami (jakośćwykonania, dźwięk, zdjęcia) jak najbardziej tak. Z drugiej...

HTC U Ultra posiada szereg pożądanych cech, których można spodziewać się wyłącznie w smartfonach z najwyższej półki. To design, wyjątkowa jakość wykonania, wyśmienitej jakości ekran, najwyższej klasy aparat, wydajność z najwyższej półki. Całość jest...

04-2017