Panasonic KX-TG7643M

alaTest zebrał i przeanalizował 4379 opinii użytkowników z magazynów i stron. Oceniającym podoba się wygląd i rozmiar. Cena jest również bardzo dobra. Ludzie mają wątpliwości co do niezawodności.

funkcjonalności, ceny, rozmiaru, wyglądu

niezawodności

Eksperci oceniają ten produkt na 60/100 a użytkownicy na 86/100. Przeanalizowaliśmy te oceny, wiek produktu i inne czynniki. W porównaniu do innych produktów z kategorii Telefony bezprzewodowe, Panasonic KX-TG7643M uzyskał ogólny alaScore™ 88/100 = jakość Bardzo dobra.

Analiza opinii

(Na podstawie 4379 opinii)

Opinie ekspertów  

Opinie użytkowników  

Wyświetlanie 2 opinii

Opinie ekspertów Opinie użytkowników

Zastrzeżone:

Poniżej znajduje się lista opinii na temat tego produktu lub produktów podobnych. Jeżeli uważasz, że ta grupa jest nie tak, kliknij tutaj, aby flagi.
Czytaj więcej na naszej stronie FAQ.
Wyświetlane 1 - 2 z 2 Pokaż opinie: po polsku | z innych krajów (4377)

Opinie użytkowników (cokupic.pl)

Dobrze wykonana.

 

Używałem ją dosyć długo i przyznam że sprawowała się świetnie. Głośniczek jest głośny i nie charczy. Mikrofon w który jest wyposażona świetnie wyłapuje głos i redukuje szumy. Jedyne co jest wadą to cena po za tym polecam.

wytrzymałość, świetny dźwięk, dobra obsługa głośności

brak

12-2009

Opinie użytkowników (cokupic.pl)

Dobra do skype

 

Słuchawka na jedno ucho jest bardzo dobrym rozwiązaniem do skype lub zwykłego telefonu internetowego. Polecam zwłaszcza do użytku w firmie gdzie często musimy również skupiać się nie tylko na rozmowie ale także na tym co dzieje się dookoła. Słuchawka...

wytrzymałość, świetny dźwięk, dobra obsługa głośności

brak

11-2009