Apple iPad Air

alaTest zebrał i przeanalizował 13010 opinii użytkowników z magazynów i stron. Oceniającym podoba się cena i ekran. Wydajność jest również bardzo dobra.

funkcjonalności, przenośności, wydajności, ekranu, ceny

Eksperci oceniają ten produkt na 91/100 a użytkownicy na 95/100. Przeanalizowaliśmy te oceny, wiek produktu i inne czynniki. W porównaniu do innych produktów z kategorii Tablety, Apple iPad Air uzyskał ogólny alaScore™ 98/100 = jakość Celująca.

Zobacz wszystkie Apple Tablety

Analiza opinii

(Na podstawie 13010 opinii)

Opinie ekspertów  

Opinie użytkowników  

Wyświetlanie 2 opinii

Opinie ekspertów Opinie użytkowników
Wyświetlane 1 - 2 z 2 Pokaż opinie: po polsku | z innych krajów (13036)

Opinie eksperta: benchmark.pl (benchmark.pl)

Expert Review

 

„Hejt” w cenie zakupu? Być może, ale prawda jest taka, że iPad Air jest po prostu najlepszym tabletem na rynku, a obrzucanie go mięsem niczego nie zmieni.

11-2013

Opinie eksperta: Mieszko Krzykowski (pclab.pl)

iPad Air – test iPada piątej generacji

 

Czy iPad Air to najlepszy 10-calowy tablet?

rewelacyjna jakość wykonania, cienkość i lekkość obudowy ; fantastyczny ekran ; niezrównany czas działania ; wydajność podzespołów i szybkość interfejsu ; jakość wyjścia audio ; modem LTE działający w USA i Europie

brak slotu na kartę SD ; brak trybu pamięci masowej lub MTP ; brak zwykłego portu USB/MHL/SlimPort

Po zakończeniu testów iPada Air mieliśmy nieodparte wrażenie, że poprzednie dwie generacje tabletów Apple były tak naprawdę tylko przystawką zaserwowaną przed daniem głównym. O ile na poprzedników można było kręcić nosem za to, że trzeba się godzić na...

11-2013