Gorenje WA 73121

Gorenje WA 73121
alaAverage 5

2 opinii

06-2018

alaTest zebrał i przeanalizował 2 opinie użytkowników z magazynów i stron.

Oceniający oceniają ten produkt na 100/100. Przeanalizowaliśmy te oceny, wiek produktu i inne czynniki, ale ilość ocenionych opinii dla tego produktu jest zbyt mała, aby obliczyć wiarygodne alaScore™.

Analiza opinii

(Na podstawie 2 opinii)

Opinie użytkowników  

Zastrzeżone:

Poniżej znajduje się lista opinii na temat tego produktu lub produktów podobnych. Jeżeli uważasz, że ta grupa jest nie tak, kliknij tutaj, aby flagi.
Czytaj więcej na naszej stronie FAQ.
Wyświetlane 1 - 2 z 2 Pokaż opinie: po polsku

Opinie użytkowników (ceneo.pl)

Polecam

 

Kupiłam ją niedawno we wrocławskim media markt i nie żałuje. Wręcz przeciwnie - jestem mile zaskoczona. Chciałam kupić boscha albo siemensa, ale pan, który miał na koszulce logo gorenje dał mi jeszcze jedną propozycję i powiedział, że gorenje to też...

bardzo cicha - można śmiało prać w nocy ; bardzo prosta w obsłudze ; bezpieczna - ma taki specjalny wąż z zaworem, który chroni przed wyciekiem ; duży otwór do wkładania prania ; duży bęben - 7 kg ; ładna :-)

05-2010

Opinie użytkowników (ceneo.pl)

Fajna

 

Mam ją dwa tygodnie więc jeszcze jej dokładnie nie przetestowałem. Pierwsze wrażenia jak najbardziej pozytywne. Dużo funkcji, wszystko czytelne. Stabilna podczas wirowania nawet przy 1200 obrotach - po odwirowaniu pranie jest prawie suche. W tej pralce...

03-2010