Apple MacBook Air 13-inch, Mid 2013-Early 2014 (MD760, MD761, Z0NZ, Z0P0)

alaTest zebrał i przeanalizował 3240 opinii użytkowników z magazynów i stron. Oceniającym podoba się wygląd i cena. Wydajność jest również bardzo dobra.

przenośności, funkcjonalności, wydajności, ceny, wyglądu

Eksperci oceniają ten produkt na 86/100 a użytkownicy na 93/100. Przeanalizowaliśmy te oceny, wiek produktu i inne czynniki, ale ilość ocenionych opinii dla tego produktu jest zbyt mała, aby obliczyć wiarygodne alaScore™.

Zobacz wszystkie Apple Laptopy

Analiza opinii

(Na podstawie 3240 opinii)

Opinie ekspertów  

Opinie użytkowników  

Wyświetlanie 1 opinii

Opinie ekspertów Opinie użytkowników

Zastrzeżone:

Poniżej znajduje się lista opinii na temat tego produktu lub produktów podobnych. Jeżeli uważasz, że ta grupa jest nie tak, kliknij tutaj, aby flagi.
Czytaj więcej na naszej stronie FAQ.
Wyświetlane 1 - 1 z 1 Pokaż opinie: po polsku | z innych krajów (3236)

Opinie eksperta : Tobias Winkler (notebookcheck.pl)

Recenzja Apple MacBook Air 13 2013

 

29/06/2013

jakość wykonania; +lekki i cienki; +bardzo dobra, podświetlana klawiatura; +bezgłośny przy małym obciążeniu; +szybki dysk SSD; +czasy pracy na akumulatorze; +Thunderbolt

ostra przednia krawędź obudowy; -chyboczący się po odchyleniu ekran; -wbudowany na stałe akumulator; -brak możliwości modyfikacji podzespołów; -błyszcząca matryca; -brak przejściówki na DisplayPort w zestawie; -małe odstępy między złączami; -głośny pod...

Podobnie jak poprzednik, MacBook Air 13 robi wrażenie cienką i ładną obudową. Jakość wykonania jest prawie bezbłędna. Drugą dużą zaletą tego laptopa jest to, że w wielu przypadkach jest on bezgłośny.

06-2013