Sony Handycam NEX-VG10

alaTest zebrał i przeanalizował 181 opinii użytkowników z magazynów i stron. Oceniającym podoba się zoom i wygląd. Jakość obrazu jest również bardzo dobra. Oceniający mają wątpliwości co do baterii.

funkcjonalności, ceny, jakości obrazu, wyglądu, zoomu

przenośności, wizjera, pamięci, baterii

Eksperci oceniają ten produkt na 81/100 a użytkownicy na 77/100. Przeanalizowaliśmy te oceny, wiek produktu i inne czynniki. W porównaniu do innych produktów z kategorii Kamery wideo, Sony Handycam NEX-VG10 uzyskał ogólny alaScore™ 87/100 = jakość Bardzo dobra.

Zobacz wszystkie Sony Kamery wideo

Analiza opinii

(Na podstawie 181 opinii)

Opinie ekspertów  

Opinie użytkowników  

Wyświetlanie 3 opinii

Opinie ekspertów Opinie użytkowników

Zastrzeżone:

Poniżej znajduje się lista opinii na temat tego produktu lub produktów podobnych. Jeżeli uważasz, że ta grupa jest nie tak, kliknij tutaj, aby flagi.
Czytaj więcej na naszej stronie FAQ.
Wyświetlane 1 - 3 z 3 Pokaż opinie: po polsku | z innych krajów (178)

Opinie eksperta : swiatobrazu.pl (swiatobrazu.pl)

Sony NEX-VG10E

 

Niewątpliwie Sony NEX-VG10E jest urządzeniem niezwykłym. Solidnym, porządnie skonstruowanym, ergonomicznym, ale również bardzo kontrowersyjnym. Czy jednak możliwość korzystania z wymiennej optyki, dużej matrycy i trybów manualnych w praktycznym...

07-2013

Opinie eksperta (nt.interia.pl)

Sony NEX-VG10 - kamera z kinową jakością obrazu

 

Testujemy Sony NEX VG10 - pierwszą kamerę konsumencka z wymienną optyką. Jak takie rozwiązanie sprawdza się w praktyce?

Nie zabrakło również miejsca na wejście dla kart SD, bez których nie nakręcimy tą kamerą ani minuty materiału - nie została ona bowiem wyposażona w twardy dysk. Z jednej strony jest to spore ograniczenie, z drugiej jednak pozwoliło to obniżyć wagę...

01-2011

Opinie eksperta : Łukasz Sabatowski (zoom.idg.pl)

Sony NEX VG10E - hybrydowa kamera

 

Sony NEX VG10E jest pierwszą konsumencką kamerą z wymienną optyką. Ma szansę zyskać taką samą popularność jak aparaty hybrydowe, a przy okazji może sprawić, że filmujący lustrzankami wrócą ponownie do kamer.

12-2010