Sony Handycam HDR-TG7

alaTest zebrał i przeanalizował 99 opinii użytkowników z magazynów i stron. Ludziom podoba się jakość wykonania i pamięć. Wygląd jest również bardzo dobra. Oceniającym brakuje niektórych funkcji.

przenośności, funkcjonalności, wyglądu, pamięci, jakość obudowy

ceny, brak funkcji

Eksperci oceniają ten produkt na 77/100 a użytkownicy na 82/100. Przeanalizowaliśmy te oceny, wiek produktu i inne czynniki. W porównaniu do innych produktów z kategorii Kamery wideo, Sony Handycam HDR-TG7 uzyskał ogólny alaScore™ 86/100 = jakość Bardzo dobra.

Zobacz wszystkie Sony Kamery wideo

Analiza opinii

(Na podstawie 163 opinii)

Opinie ekspertów  

Opinie użytkowników  

Wyświetlanie 2 opinii

Opinie ekspertów Opinie użytkowników

Zastrzeżone:

Poniżej znajduje się lista opinii na temat tego produktu lub produktów podobnych. Jeżeli uważasz, że ta grupa jest nie tak, kliknij tutaj, aby flagi.
Czytaj więcej na naszej stronie FAQ.
Wyświetlane 1 - 2 z 2 Pokaż opinie: po polsku | z innych krajów (161)

Opinie eksperta: pcworld.pl (pcworld.pl)

Sony HDR-TG7VE

 

Małe wymiary i waga, Przyzwoita jakość obrazu, Sprawny autofokus i cyfrowy stabilizator, Wbudowany GPS

Brak optycznego stabilizatora

Model oznaczony jako HDR-TG7VE jest kolejną wersją "pistoletowej" kamery Sony. Podobnie jak starszy odpowiednik (HDR-TG3) rejestruje obrazy w rozdzielczości Full HD z przeplotem (1080x1920i po interpolacji z 1080x1430). Konstruktorzy zastosowali w nim...

08-2010

Opinie eksperta: IDG.pl/LK (fotografia.idg.pl)

Sony Handycam HDR-TG7VE - kamera z GPS

 

Nowy model miniaturowej wideokamery cyfrowej Sony wyposa¿ony jest w pamiêæ o pojemno¶ci 16 GB, która pozwala na zapisanie od 2 do 6 godzin filmu Full HD (w zale¿no¶ci od trybu jako¶ci). Ciekawostk± jest zastosowany w urz±dzeniu odbiornik GPS, dziêki...

04-2009