Sony Handycam DCR HC62E

alaTest zebrał i przeanalizował 191 opinii użytkowników z magazynów i stron. Oceniającym podoba się rozmiar i cena. Jakość obrazu jest również bardzo dobra.

funkcjonalności, przenośności, jakości obrazu, ceny, rozmiaru

Eksperci oceniają ten produkt na 65/100 a użytkownicy na 81/100. Przeanalizowaliśmy te oceny, wiek produktu i inne czynniki. W porównaniu do innych produktów z kategorii Kamery wideo, Sony Handycam DCR HC62E uzyskał ogólny alaScore™ 81/100 = jakość Bardzo dobra.

Zobacz wszystkie Sony Kamery wideo

Analiza opinii

(Na podstawie 191 opinii)

Opinie ekspertów  

Opinie użytkowników  

Wyświetlanie 1 opinii

Opinie ekspertów Opinie użytkowników

Zastrzeżone:

Poniżej znajduje się lista opinii na temat tego produktu lub produktów podobnych. Jeżeli uważasz, że ta grupa jest nie tak, kliknij tutaj, aby flagi.
Czytaj więcej na naszej stronie FAQ.
Wyświetlane 1 - 1 z 1 Pokaż opinie: po polsku | z innych krajów (186)

Opinie użytkowników (ceneo.pl)

Kamerka rewelacja dla amatorów

 

Miałem okazję pobawic się nią około tygodnia i jestem zachwycony. To był naprawde dobry wybór. Jest leciutka, jest na kasetę Mini DV(do filmów) i na pamięć (do zdjęć), więc jeśli ktoś nie ma pojęcia o składaniu filmów w komputerze, to polecam kamerę na...

Cicha praca mechanizmów, dobra jakość nagrywania w nocy, micro i głośnik spisują się na 5, kilka ciekawych opcji wejść i wyjść czyli "efekty specjalne". Jest lekka, dotykowy LCD. ładna i poręczna

Brak kabla i.Link w zestawie, nie wszystkie sklepy dodają oprogramowanie do zgrywania na komputer. Stojak pod kamerę sprzedawany w zestawie jest banalnie głupi ;-)

02-2008