Sanyo Xacti VPC-CA9

alaTest zebrał i przeanalizował 225 opinii użytkowników z magazynów i stron. Oceniającym podoba się jakość wykonania i rozmiar. Cena jest również bardzo dobra. Ludzie mają wątpliwości co do pamięci.

funkcjonalności, przenośności, ceny, rozmiaru, jakość obudowy

jakości obrazu, baterii, zoomu, niezawodności, pamięci

Eksperci oceniają ten produkt na 64/100 a użytkownicy na 77/100. Przeanalizowaliśmy te oceny, wiek produktu i inne czynniki. W porównaniu do innych produktów z kategorii Kamery wideo, Sanyo Xacti VPC-CA9 uzyskał ogólny alaScore™ 84/100 = jakość Bardzo dobra.

Analiza opinii

(Na podstawie 225 opinii)

Opinie ekspertów  

Opinie użytkowników  

Wyświetlanie 1 opinii

Opinie ekspertów Opinie użytkowników

Zastrzeżone:

Poniżej znajduje się lista opinii na temat tego produktu lub produktów podobnych. Jeżeli uważasz, że ta grupa jest nie tak, kliknij tutaj, aby flagi.
Czytaj więcej na naszej stronie FAQ.
Wyświetlane 1 - 1 z 1 Pokaż opinie: po polsku | z innych krajów (224)

Opinie użytkowników (ceneo.pl)

Bardzo sympatyczna kamerka.

 

Ładnie nagrywa w dzień, pod wodą i na lądzie. Pływałem z nią w Adriatyku, robiłem zdjęcia i jestem zadowolony z jakości filmów. Jedynym mankamentem jest mały zoom ale przecież to nie jest drogi profesjonalny sprzęt. Dźwięk też jest przyzwoitej jakości....

Popręczna i lekka.Bardzo ładne filmy. Nagrywa pod wodą.Robi zdjęcia 9 mln px

Słaby akumulator ale można dokupić po 20 złotych na allegro zapasowe. Akumulator wytrzymuje 45 minut nagrywania. W nocy słabo nagrywa ale to chyba normalne bez zewnętrznego źródła światła

08-2010