Samsung VP DX200

alaTest zebrał i przeanalizował 14 opinii użytkowników z magazynów i stron. Oceniającym podoba się bateria i cena. Przenośność jest również bardzo dobra. Oceniający mają wątpliwości co do jakości obrazu.

funkcjonalności, przenośności, ceny, baterii

jakości obrazu

Eksperci oceniają ten produkt na 48/100 a użytkownicy na 80/100. Przeanalizowaliśmy te oceny, wiek produktu i inne czynniki. W porównaniu do innych produktów z kategorii Kamery wideo, Samsung VP DX200 uzyskał ogólny alaScore™ 76/100 = jakość Dobra.

Zobacz wszystkie Samsung Kamery wideo

Analiza opinii

(Na podstawie 14 opinii)

Opinie ekspertów  

Opinie użytkowników  

Wyświetlanie 1 opinii

Opinie ekspertów Opinie użytkowników

Zastrzeżone:

Poniżej znajduje się lista opinii na temat tego produktu lub produktów podobnych. Jeżeli uważasz, że ta grupa jest nie tak, kliknij tutaj, aby flagi.
Czytaj więcej na naszej stronie FAQ.
Wyświetlane 1 - 1 z 1 Pokaż opinie: po polsku | z innych krajów (13)

Opinie użytkowników (ceneo.pl)

Opinia

 

Całkiem fajna kamera na mini płytki DVD. Uważam zakup za udany, szczególnie że udało mi się nabyć kamerę po bardzo okazyjnej cenie.

intuicyjna, łatwa obsługa-możliwość wielokrotnego nagrywania na płytkach RW-dobra stabilizacja obrazu-funkcja rozpoznawania twarzy

niska jakość nagrań przy słabym oświetleniu-brak wbudowanej lampy

07-2009

Product Specifications

Dzięki wbudowanej technologii wykrywania twarzy model X200 zawsze filmuje zgodnie z zamierzeniami autora filmu. Technologia wykrywania twarzy opiera się na zastosowaniu wyszukanego algorytmu przetwarzania obrazu, który automatycznie wykrywa maksymalnie 8 twarzy w jednej klatce i jednocześnie ustawia odpowiednio parametry ostrości i czasu naświetlania. Dzięki temu filmowane postaci są zawsze widoczne w możliwie najkorzystniejszym oświetleniu. 2,7" ekran LCD o wysokiej rozdzielczości obraca się aż o 270 stopni, a proporcje ekranu 16:9 są idealnie dopasowane do telewizorów HDTV. Filmując kamerą X200, możesz być pewien, że obraz oglądany na wyświetlaczu w kamerze nie będzie się różnił od finałowej wersji wyświetlanej w telewizorze. Pięciostopniowy joystick znajdujący się po prawej stronie wyświetlacza zdecydowanie ułatwia nawigowanie po menu. Używając wyłącznie kciuka, użytkownik ma bezpośredni dostęp do wielu funkcji kamery. Nie obawiaj się, że nie zmieścisz na filmie całej imprezy z zakończenia szkoły lub balu maturalnego. 8-centymetrowa podwójna warstwa płyty DVD+R mieści prawie dwa razy więcej niż standardowa płyta. Zatem możesz spokojnie zarejestrować całą imprezę, nie martwiąc się, czy wszystko się zmieści. Kamery Samsung wyposażone są w wysokiej jakości obiektywy Schneider, które charakteryzuje bardzo niski stopień zniekształceń oraz niewielka aberracja astygmatyczna, co przekłada się na możliwość nagrania naturalnych, pełnych szczegółów i fascynujących filmów. Zaawansowany 34-krotny zoom optyczny pozwala zbliżyć się do centrum akcji przy użyciu obiektywu F1.6, wpuszczającego więcej światła przez czujnik obrazu. Ergonomiczny kształt urządzenia ułatwia trzymanie go w ręce, a wiele elementów obudowy dostosowano do maksymalnej wygody użytkownika w kwestii łatwiejszej obsługi, np. łatwy dostęp do przycisków na tylnym panelu, wsuwana bateria, wbudowana osłona obiektywu oraz pokrycie warstwą UV. Cyfrowy stabilizator obrazu eliminuje efekty drgania rąk, dzięki czemu ujęcia są idealnie ostre nawet podczas dużych zbliżeń.

bateria

Rodzaj baterii:Specyficzna dla producenta

Cechy kamery wideo

Szerokoekranowe przechwytywanie video:Tak

czujnik optyczny

Ilo:1CCD
Ilość sensorów:1CCD
Rodzaj czujnika optycznego:CCD
Rozdzielczo:800kilopiksel
Rozdzielczość czujnika kamery video:800kilopiksel
Wielko:1/6" / 4.2 mm ( 1/6" )
Wielkość czujnika optycznego:1/6"
Wielkość sensora optycznego (metryczna):4.2 mm ( 1/6" )

Nagłówek

Ilość w opakowaniu:1
Klasa produktu:Samsung VP
Model:DX200
Producent:Samsung

NONE_GROUP

Nag:1 / DX200 / Samsung VP
R:Czarny
wej:MPEG-2 / PAL / Mikrofon / 2200 / Tak / DVD-R (8cm) / DVD-RW (8 cm) / Kondensator elektretowy / Stereo / Kamera wideo / DVD-R DL (8 cm)
Wy:LCD display / Matryca aktywna TFT / 6.9cm / 2.7cal / Obrotowy

Obiektyw

Maks. d:78.2mm
Maks. długość ogniskowej:78.2mm
Minimalna d:2.3mm
Minimalna długość ogniskowej:2.3mm
Przys:F/1.6-4.3
Przysłona obiektywu:F/1.6-4.3
Rodzaj:Obiektyw zmiennoogniskowy
Zoom optyczny:34

Różne

Kolor:Czarny

system optyczny

Stabilizator obrazu:Elektroniczny

wejście sygnału audio

Technologia mikrofonu:Kondensator elektretowy
Tryb pracy mikrofonu:Stereo
Typ:Mikrofon

wejście sygnału video

Rodzaj nośnika:DVD-R (8cm) / DVD-RW (8 cm) / DVD-R DL (8 cm)
Rodzaj wejścia analogowego video:PAL
Rodzaj wejścia cyfrowego video:MPEG-2
Typ:Kamera wideo
Wykrywanie twarzy:Tak
Zoom cyfrowy:2200

Wymiary i waga

G:12.1cm
Głębokość:12.1cm
Szeroko:5.7cm
Szerokość:5.7cm
Waga:365g
Wysoko:9.1cm
Wysokość:9.1cm

Wyświetlacz (projektor)

Obudowa wyswietlacza:Obrotowy
Rozmiar przekątnej:2.7cal
Technologia:Matryca aktywna TFT
Typ:LCD display
Wielkość przekątnej (metryczna):6.9cm