JVC GC-FM1

alaTest zebrał i przeanalizował 501 opinii użytkowników z magazynów i stron. Ludziom podoba się rozmiar i jakość obrazu. Cena jest również bardzo dobra. Ludzie mają wątpliwości co do jakości budowy.

funkcjonalności, przenośności, ceny, jakości obrazu, rozmiaru

jakość obudowy

Eksperci oceniają ten produkt na 61/100 a użytkownicy na 73/100. Przeanalizowaliśmy te oceny, wiek produktu i inne czynniki. W porównaniu do innych produktów z kategorii Kamery wideo, JVC GC-FM1 uzyskał ogólny alaScore™ 85/100 = jakość Bardzo dobra.

Zobacz wszystkie JVC Kamery wideo

Analiza opinii

(Na podstawie 501 opinii)

Opinie ekspertów  

Opinie użytkowników  

Wyświetlanie 3 opinii

Opinie ekspertów Opinie użytkowników

Zastrzeżone:

Poniżej znajduje się lista opinii na temat tego produktu lub produktów podobnych. Jeżeli uważasz, że ta grupa jest nie tak, kliknij tutaj, aby flagi.
Czytaj więcej na naszej stronie FAQ.
Wyświetlane 1 - 3 z 3 Pokaż opinie: po polsku | z innych krajów (498)

Opinie eksperta : IDG.pl/KL (fotografia.idg.pl)

JVC Picsio GC-FM1 - zdjęcia 8 MP i filmy HD w kieszeni

 

Picsio GC-FM1 to oznaczenie najnowszej cyfrowej kamery firmy JVC. Jest to "kieszonkowe" urządzenie pozwalające na nagrywanie filmów w rozdzielczości 1080p oraz wykonywanie 8-megapikselowych zdjęć.

09-2009

Opinie użytkowników (ceneo.pl)

słabe nie polecam

 

Kupiłem przez internet, na szczescie moglem oddac.

za lekkie, za małe (wyglada jak zabawka) ; dziki format (.mov) ; KROTKA bateria (20 min) ; ta bateria to porazka, nie mozna wymienic, nie mozna zewnetrznej

07-2010

Opinie użytkowników (ceneo.pl)

JVC Picsio GC-FM1

 

JVC Picsio GC-FM1 to kieszonkowa kamera HD, zaletą jej jest rozmiar oraz możliwości. Na uwagę zasługuje tryb nagrywania z prędkością 60 kl/s, co na mnie robie wielkie wrażenie w kamerach. Kamera nie ma zoomu optycznego, ale za to jest elektroniczny...

wygodna w trzymaniu, świetna jakość obrazu , łatwość sterowania

krótka bateria

02-2010