Panasonic VDR-160 DVD Camcorder

alaTest zebrał i przeanalizował 47 opinii użytkowników z magazynów i stron. Oceniającym podoba się rozmiar i jakość obrazu. Cena jest również bardzo dobra ale niektórzy mają wątpliwości co do baterii.

funkcjonalności, zoomu, ceny, jakości obrazu, rozmiaru

baterii

Eksperci oceniają ten produkt na 74/100 a użytkownicy na 83/100. Przeanalizowaliśmy te oceny, wiek produktu i inne czynniki. W porównaniu do innych produktów z kategorii Kamery wideo, Panasonic VDR-160 DVD Camcorder uzyskał ogólny alaScore™ 78/100 = jakość Dobra.

Zobacz wszystkie Panasonic Kamery wideo

Analiza opinii

(Na podstawie 47 opinii)

Opinie ekspertów  

Opinie użytkowników  

Wyświetlanie 2 opinii

Opinie ekspertów Opinie użytkowników

Zastrzeżone:

Poniżej znajduje się lista opinii na temat tego produktu lub produktów podobnych. Jeżeli uważasz, że ta grupa jest nie tak, kliknij tutaj, aby flagi.
Czytaj więcej na naszej stronie FAQ.
Wyświetlane 1 - 2 z 2 Pokaż opinie: po polsku | z innych krajów (44)

Opinie użytkowników (cokupic.pl)

bardzo dobra

 

ta kamera jest bardzo latwa w obsludze, ma duzy wyswietlacz, polskie menu. akumulatorek trzyma dosc dlugo. dzieki temu ze nagrywa na plytkach mozna odrazu obejrzec nagrania na dvd, wystarczy zapisac plyte. bardzo dobry zoom. robi tez zdjecia ktore...

wygodna w trzymaniu, świetna jakość obrazu , dobry dźwięk ;

brak

08-2008

Opinie użytkowników (cokupic.pl)

dobra jest

 

kamera jest prosta w obsludze.wiele dobrych funkcji, np. nagrywanie pod slonce.szkoda ze plytki sa jeszcze dosc drogie jak na moja kieszen.mysle ze nie trzeba nic lepszego dla kogos kto zajmuje sie kreceniem amatorsko.

wygodna w trzymaniu, świetna jakość obrazu , dobry dźwięk ;

krótka bateria

07-2008