Panasonic SDR-SW21

alaTest zebrał i przeanalizował 76 opinii użytkowników z magazynów i stron. Oceniającym podoba się rozmiar i niezawodność. Jakość wykonania jest również bardzo dobra. Ludzie mają wątpliwości co do jakości obrazu.

funkcjonalności, przenośności, jakość obudowy, niezawodności, rozmiaru

jakości obrazu

Eksperci oceniają ten produkt na 59/100 a użytkownicy na 76/100. Przeanalizowaliśmy te oceny, wiek produktu i inne czynniki. W porównaniu do innych produktów z kategorii Kamery wideo, Panasonic SDR-SW21 uzyskał ogólny alaScore™ 81/100 = jakość Bardzo dobra.

Zobacz wszystkie Panasonic Kamery wideo

Analiza opinii

(Na podstawie 76 opinii)

Opinie ekspertów  

Opinie użytkowników  

Wyświetlanie 1 opinii

Opinie ekspertów Opinie użytkowników

Zastrzeżone:

Poniżej znajduje się lista opinii na temat tego produktu lub produktów podobnych. Jeżeli uważasz, że ta grupa jest nie tak, kliknij tutaj, aby flagi.
Czytaj więcej na naszej stronie FAQ.
Wyświetlane 1 - 1 z 1 Pokaż opinie: po polsku | z innych krajów (74)

Opinie użytkowników (ceneo.pl)

BARDZO CIEKAWA KAMERKA

 

Powiem tak. Kamerę zakupiłem dnia wczorajszego w[WYMODEROWANO] I jeżeli chcesz nagrywać za dnia to polecam. W nocy już jest o wiele gorzej. Mam TV 32cale LCD i DVD z możliwością poprawy jakości wideo do 1080p i przy tym zabiegu obraz wygląda bardzo...

wodoszczelność ; po upscale obrazu do 1080p jest pięknie ; odporność na upadki ; możliwość wrzucenia filmu na YouTube prosto z kamery ; odporna na piasek i kurz ; mała ; lekka ~250 gram ; idealna na rodzinne wakacje ; ładnie wygląda ; dobry mikrofon

słabe ujęcia w nocy ; mała rozdzielczość ; bateria trzyma 40minut

08-2009