Panasonic SDR S50

alaTest zebrał i przeanalizował 232 opinii użytkowników z magazynów i stron. Ludziom podoba się rozmiar i przenośność. Cena jest również bardzo dobra. Oceniający mają wątpliwości co do jakości budowy.

funkcjonalności, zoomu, ceny, przenośności, rozmiaru

baterii, jakość obudowy

Eksperci oceniają ten produkt na 73/100 a użytkownicy na 78/100. Przeanalizowaliśmy te oceny, wiek produktu i inne czynniki. W porównaniu do innych produktów z kategorii Kamery wideo, Panasonic SDR S50 uzyskał ogólny alaScore™ 84/100 = jakość Bardzo dobra.

Zobacz wszystkie Panasonic Kamery wideo

Analiza opinii

(Na podstawie 232 opinii)

Opinie ekspertów  

Opinie użytkowników  

Wyświetlanie 2 opinii

Opinie ekspertów Opinie użytkowników

Zastrzeżone:

Poniżej znajduje się lista opinii na temat tego produktu lub produktów podobnych. Jeżeli uważasz, że ta grupa jest nie tak, kliknij tutaj, aby flagi.
Czytaj więcej na naszej stronie FAQ.
Wyświetlane 1 - 2 z 2 Pokaż opinie: po polsku | z innych krajów (230)

Opinie użytkowników (ceneo.pl)

poza tym bardzo przyzwoita kamera

 

Największą wadą tej kamery jest brak drukowanej instrukcji w języku poilskim!. Również brak drukowanej instrukcji w języku angielskim!. Polska instrukcja generalnie fatalnie przetłumaczona (podobnie jak w aparatach Panasonic). Jest za to kilka mało...

06-2010

Opinie użytkowników (ceneo.pl)

Wielkie rozczarowanie

 

Jednak po Panasonicu spodziewałem sie lepszego sprzętu. Kamera nie radzi sobie w pomieszczeniach przy niedostatecznym (sztucznym) oswietleniu, obraz jak z telefonu komórkowego. Dodatkowo w moim egzemplarzu od nowości był uszkodzony przetwornik obrazu...

Wyglad/obsługa

Jakość nagrania ; Oryginalny akumulatorek

06-2010