Panasonic NV-GS27

alaTest zebrał i przeanalizował 110 opinii użytkowników z magazynów i stron. Oceniającym podoba się przenośność i jakość obrazu. Zoom jest również bardzo dobra ale niektórzy mają wątpliwości co do baterii.

funkcjonalności, ceny, zoomu, jakości obrazu, przenośności

baterii

Eksperci oceniają ten produkt na 64/100 a użytkownicy na 80/100. Przeanalizowaliśmy te oceny, wiek produktu i inne czynniki. W porównaniu do innych produktów z kategorii Kamery wideo, Panasonic NV-GS27 uzyskał ogólny alaScore™ 76/100 = jakość Dobra.

Zobacz wszystkie Panasonic Kamery wideo

Analiza opinii

(Na podstawie 110 opinii)

Opinie ekspertów  

Opinie użytkowników  

Wyświetlanie 2 opinii

Opinie ekspertów Opinie użytkowników

Zastrzeżone:

Poniżej znajduje się lista opinii na temat tego produktu lub produktów podobnych. Jeżeli uważasz, że ta grupa jest nie tak, kliknij tutaj, aby flagi.
Czytaj więcej na naszej stronie FAQ.
Wyświetlane 1 - 2 z 2 Pokaż opinie: po polsku | z innych krajów (108)

Opinie użytkowników (cokupic.pl)

Kamera Panasonic

 

Ogólnie kamera w tej cenie wygląda przyzwoicie, choć nie zachwyca. Słabo sobie radzi z pracą przy ciemnym oświetleniu, natomiast przy świetle dziennym sprawuje się przyzwoicie. W tym przedziale cenowym jest to dobra propozycja.

wygodna w trzymaniu, łatwość sterowania

kiepski obraz, słaby dźwięk

11-2008

Opinie użytkowników (cokupic.pl)

Kamerka Panasonic NV-GS27

 

Kamerka bardzo słabo radzi sobie przy sztucznym oświetleniu. Przy oświetleniu z nawet kilku żarówek 60W kolory nienaturalne i ostrość niespecjalna. W warunkach zewnętrznych obraz bardzo dobry, natomiast w słoneczne dni wręcz idealny jak z kamer 3CCD. ...

wygodna w trzymaniu, łatwość sterowania

kiepski obraz, krótka bateria

06-2008