Kodak Zi8

alaTest zebrał i przeanalizował 2884 opinii użytkowników z magazynów i stron. Oceniającym podoba się rozmiar i jakość obrazu. Cena jest również bardzo dobra ale niektórzy mają wątpliwości co do wizjera.

funkcjonalności, przenośności, ceny, jakości obrazu, rozmiaru

zoomu, niezawodności, wizjera

Eksperci oceniają ten produkt na 79/100 a użytkownicy na 80/100. Przeanalizowaliśmy te oceny, wiek produktu i inne czynniki. W porównaniu do innych produktów z kategorii Kamery wideo, Kodak Zi8 uzyskał ogólny alaScore™ 89/100 = jakość Bardzo dobra.

Analiza opinii

(Na podstawie 2884 opinii)

Opinie ekspertów  

Opinie użytkowników  

Wyświetlanie 2 opinii

Opinie ekspertów Opinie użytkowników

Zastrzeżone:

Poniżej znajduje się lista opinii na temat tego produktu lub produktów podobnych. Jeżeli uważasz, że ta grupa jest nie tak, kliknij tutaj, aby flagi.
Czytaj więcej na naszej stronie FAQ.
Wyświetlane 1 - 2 z 2 Pokaż opinie: po polsku | z innych krajów (2847)

Opinie użytkowników (ceneo.pl)

Kodak Zi8

 

Kodak Zi8 to świetna kieszonkowa kamera pozwalająca nagrywać w FullHD, przy takim małym rozmiarze rewelacja. Nagrywanie w formacie 1280X720 z 60kl/s. daje niesamowity efekt, obraz jest niezwykle płynny wręcz powalający. Lepszy od kamer 800tys. pixeli,...

wygodna w trzymaniu, świetna jakość obrazu , łatwość sterowania, solidność

01-2010

Opinie użytkowników (ceneo.pl)

Dla amatora super kamera

 

Posiadam tą kamerkę już kilka dni. Kupiłem ją ze względu na małe rozmiary, a miałem do wyboru jeszcze kilka innych kamerek. I nie zawiodłem się. Filmy są bardzo dobrej jakości przy dobrym oświetleniu. Przy słabym oświetleniu jakość spada, ale ku mojej...

małe rozmiary ; mała waga ; nieskomplikowana obsługa ; długi czas nagrywania ( dokupiłem na [WYMODEROWANO] zapasowy akumulatorek 3200 mAh cena 25 zł.)

krótki czas nagrywania (akumulatorek w komplecie ok 1000 mAh)

12-2009