Canon DC 22

Canon DC 22
alaScore 82

51 opinii

02-2018

alaTest zebrał i przeanalizował 56 opinii użytkowników z magazynów i stron. Ludziom podoba się wygląd i jakość obrazu. Funkcjonalność jest również bardzo dobra ale niektórzy mają wątpliwości co do baterii.

ceny, przenośności, funkcjonalności, jakości obrazu, wyglądu

baterii

Eksperci oceniają ten produkt na 68/100 a użytkownicy na 67/100. Przeanalizowaliśmy te oceny, wiek produktu i inne czynniki. W porównaniu do innych produktów z kategorii Kamery wideo, Canon DC 22 uzyskał ogólny alaScore™ 81/100 = jakość Bardzo dobra.

Zobacz wszystkie Canon Kamery wideo

Analiza opinii

(Na podstawie 51 opinii)

Opinie ekspertów  

Opinie użytkowników  

Zastrzeżone:

Poniżej znajduje się lista opinii na temat tego produktu lub produktów podobnych. Jeżeli uważasz, że ta grupa jest nie tak, kliknij tutaj, aby flagi.
Czytaj więcej na naszej stronie FAQ.
Wyświetlane 1 - 2 z 2 Pokaż opinie: po polsku | z innych krajów (49)

Opinie użytkowników: zygio (cokupic.pl)

dobry sprzet

 

Bardzo dobra stabilizacja obrazu, przy tak małej kamerze to piorytet Mieści się w kieszeni spodni. Klapka obiektywu sama się zamyka kiedy włączamy i wyłaczamy.Wady: Bateria starcza na 30 min patrząc przez LCD

wygodna w trzymaniu, dobry dźwięk

brak

08-2008

Opinie użytkowników: DariaOsso (cokupic.pl)

Dobry produkt

 

Bardzo dobra kamera jak na ten przedział cenowy. Bardzo dobrze się prezentuję, dobra dla indywidualnych osób, łatwa w obsłudze, czytelne menu. Mam ją już 2 rok i nie sprawia mi żadnego problemu.

wietna jakość obrazu , dobry dźwięk, łatwość sterowania ;

ciężka, kiepska konstrukcja

08-2008