Microsoft LifeCam HD-5000 - Web camera - colour - Hi-Speed USB

alaTest zebrał i przeanalizował 519 opinii użytkowników z magazynów i stron. Oceniającym podoba się rozmiar i wygląd. Cena jest również bardzo dobra. Ludzie mają wątpliwości co do niezawodności.

funkcjonalności, ceny, wyglądu, rozmiaru

niezawodności

Eksperci oceniają ten produkt na 75/100 a użytkownicy na 84/100. Przeanalizowaliśmy te oceny, wiek produktu i inne czynniki. W porównaniu do innych produktów z kategorii Kamery internetowe, Microsoft LifeCam HD-5000 - Web camera - colour - Hi-Speed USB uzyskał ogólny alaScore™ 87/100 = jakość Bardzo dobra.

Analiza opinii

(Na podstawie 519 opinii)

Opinie ekspertów  

Opinie użytkowników  

Wyświetlanie 2 opinii

Opinie ekspertów Opinie użytkowników

Zastrzeżone:

Poniżej znajduje się lista opinii na temat tego produktu lub produktów podobnych. Jeżeli uważasz, że ta grupa jest nie tak, kliknij tutaj, aby flagi.
Czytaj więcej na naszej stronie FAQ.
Wyświetlane 1 - 2 z 2 Pokaż opinie: po polsku | z innych krajów (516)

Opinie eksperta : a (toya.net.pl)

Kamera internetowa Microsoft HD 5000

 

Komunikacja wideo staje się coraz popularniejsza, a kamery internetowe to urządzenia, których obecność w naszych domach jest powszechna. Na rynku dostępnych jest wiele różnych modeli, wśród których kamera Microsoft HD 5000 ma wyróżnić się przede...

Microsoft HD 5000 to bardzo solidnie wykonane urządzenie, dzięki któremu podczas internetowych konwersacji wideo, nasi rozmówcy nie będą mieli kłopotu z rozpoznaniem nas, czy problemów ze śnieżącym obrazem.

08-2011

Opinie eksperta : pcworld.pl (pcworld.pl)

Microsoft LifeCam HD 5000

 

Przystępna cena, Funkcjonalne oprogramowanie, Prosta instalacja

Słaba jakość rejestrowanego obrazu

Kamera ma kształt spłaszczonego walca, do którego przymocowana jest plastykowa podstawka. Można ją zamocować na monitorze LCD, laptopie czy postawić na blacie biurka. Niestety nie mamy możliwości nakierowywania jej w poziomie, możemy regulować ja tylko...

01-2011