Logitech Z623 2.1 Speaker System

alaTest zebrał i przeanalizował 5393 opinii użytkowników z magazynów i stron. Oceniającym podoba się niezawodność i wygląd. Rozmiar jest również bardzo dobra.

ceny, funkcjonalności, rozmiaru, wyglądu, niezawodności

Eksperci oceniają ten produkt na 78/100 a użytkownicy na 90/100. Przeanalizowaliśmy te oceny, wiek produktu i inne czynniki. W porównaniu do innych produktów z kategorii Głośniki, Logitech Z623 2.1 Speaker System uzyskał ogólny alaScore™ 92/100 = jakość Celująca.

Analiza opinii

(Na podstawie 5393 opinii)

Opinie ekspertów  

Opinie użytkowników  

Wyświetlanie 1 opinii

Opinie ekspertów Opinie użytkowników

Zastrzeżone:

Poniżej znajduje się lista opinii na temat tego produktu lub produktów podobnych. Jeżeli uważasz, że ta grupa jest nie tak, kliknij tutaj, aby flagi.
Czytaj więcej na naszej stronie FAQ.
Wyświetlane 1 - 1 z 1 Pokaż opinie: po polsku | z innych krajów (5306)

Opinie eksperta: Dawid Grzyb (pclab.pl)

Corsair SP2500, Microlab H-200 i Logitech Z623 – test trzech drogich zestawów komputerowych 2.1

 

Niedaleko pada jabłko od gruszy – tak można by sparafrazować znane przysłowie, patrząc na ofertę firmy Corsair: produkty audio tuż obok zasilaczy i modułów RAM. Cena najnowszego zestawu głośnikowego tej firmy, SP2500, jasno daje do zrozumienia, że jego...

A pomyśleć, że jeszcze nie tak dawno temu, w czasach brzydkich jak noc kolumn komputerowych, większość z nas po prostu cieszyła się, że je ma. Ba, większości z nas odpowiadało ich brzmienie, a wygląd miał marginalne znaczenie! Mało tego, te białe...

05-2011