Amazon Kindle Oasis

alaTest zebrał i przeanalizował 61 opinii użytkowników z magazynów i stron. Ludziom podoba się funkcjonalność i bateria. Ekran jest również bardzo dobra. Oceniający mają wątpliwości co do ceny.

przenośności, wyglądu, ekranu, baterii, funkcjonalności

ceny

Eksperci oceniają ten produkt na 86/100 a użytkownicy na 88/100. Przeanalizowaliśmy te oceny, wiek produktu i inne czynniki. W porównaniu do innych produktów z kategorii Czytniki ebooków, Amazon Kindle Oasis uzyskał ogólny alaScore™ 100/100 = jakość Celująca.

Analiza opinii

(Na podstawie 61 opinii)

Opinie ekspertów  

Opinie użytkowników  

Wyświetlanie 1 opinii

Opinie ekspertów Opinie użytkowników

Zastrzeżone:

Poniżej znajduje się lista opinii na temat tego produktu lub produktów podobnych. Jeżeli uważasz, że ta grupa jest nie tak, kliknij tutaj, aby flagi.
Czytaj więcej na naszej stronie FAQ.
Wyświetlane 1 - 1 z 1 Pokaż opinie: po polsku | z innych krajów (60)

Opinie eksperta : Łukasz Kotkowski (spidersweb.pl)

To zdecydowanie najlepszy czytnik na rynku, ale czy najlepszy zakup? Kindle Oasis – recenzja Spider’s Web

 

Podczas dzisiejszego spotkania Amazon ogłosił, że polscy przedsiębiorcy będą mogli sprzedawać swoje produkty korzystając z jego platformy i infrastruktury.

Pozwala to domyślać się, że mamy tu do czynienia z pracami prowadzącymi do uruchomienia polskiej wersji strony Amazon. Niestety trudno powiedzieć, kiedy to się stanie. Przedstawiciele firmy nie puszczają pary z ust i nie chcą przyznać, kiedy możemy...

05-2016